Neem een kijkje in de schoolgids

  • Neem een kijkje in de schoolgids

Handige informatie op een rij in de schoolgids.
Op onze website is de schoolgids te vinden. Hierin is allerlei handige informatie opgenomen. Denk aan mail adressen van de leerkrachten, de vakanties en studiedagen, maar ook onze schoolontwikkeling. 

Op de website is ook het document "Van onderwijsvisie naar praktijk" te vinden. Hier kunt u kijken hoe een dag van uw kind eruit ziet en welke keuzemogelijkheden en werkplekken er zijn. Het lezen waard! 

Terug naar het overzicht

Het schoolfruit van deze week

Het schoolfruit van deze week

Welk schoolfruit wordt deze week aangeboden?

Er heerst hoofdluis

Er heerst hoofdluis

Controleer uw kind goed!

Schoolfruit en corona

Schoolfruit en corona

Corona maatregelen wat betreft het schoolfruit.