Neem een kijkje in de schoolgids

  • Neem een kijkje in de schoolgids

Handige informatie op een rij in de schoolgids.
Op onze website is de schoolgids te vinden. Hierin is allerlei handige informatie opgenomen. Denk aan mail adressen van de leerkrachten, de vakanties en studiedagen, maar ook onze schoolontwikkeling. 

Op de website is ook het document "Van onderwijsvisie naar praktijk" te vinden. Hier kunt u kijken hoe een dag van uw kind eruit ziet en welke keuzemogelijkheden en werkplekken er zijn. Het lezen waard! 

Terug naar het overzicht

Besproken in de schoolraad...

Besproken in de schoolraad...

8 april is de schoolraad samengekomen.

Lezen, het belangrijkste van ...

Lezen, het belangrijkste van de basisschool!

Ook in de meivakantie!

Datum schoolfotograaf verzet

Datum schoolfotograaf verzet

De schoolfotograaf komt later in het jaar