Neem een kijkje in de schoolgids

  • Neem een kijkje in de schoolgids

Handige informatie op een rij in de schoolgids.
Op onze website is de schoolgids te vinden. Hierin is allerlei handige informatie opgenomen. Denk aan mail adressen van de leerkrachten, de vakanties en studiedagen, maar ook onze schoolontwikkeling. 

Op de website is ook het document "Van onderwijsvisie naar praktijk" te vinden. Hier kunt u kijken hoe een dag van uw kind eruit ziet en welke keuzemogelijkheden en werkplekken er zijn. Het lezen waard! 

Terug naar het overzicht

Juf Marian is weer moeder ...

Juf Marian is weer moeder geworden!

Juf Marian is ook mama geworden van Mats

Informatieavond in een ander ...

Informatieavond in een ander jasje

Dit jaar ziet de informatieavond er iets anders uit.

De ouderraad stelt zich aan u ...

De ouderraad stelt zich aan u voor!

Wat doet onze ouderraad?