Neem een kijkje in de schoolgids

  • Neem een kijkje in de schoolgids

Handige informatie op een rij in de schoolgids.
Op onze website is de schoolgids te vinden. Hierin is allerlei handige informatie opgenomen. Denk aan mail adressen van de leerkrachten, de vakanties en studiedagen, maar ook onze schoolontwikkeling. 

Op de website is ook het document "Van onderwijsvisie naar praktijk" te vinden. Hier kunt u kijken hoe een dag van uw kind eruit ziet en welke keuzemogelijkheden en werkplekken er zijn. Het lezen waard! 

Terug naar het overzicht

Protocol bij corona besmetting

Protocol bij corona besmetting

In een duidelijk overzicht

Voorlopig gymrooster

Voorlopig gymrooster

Even bewegen in de vaste groepen.

Juf Dianne heeft een nieuwe ...

Juf Dianne heeft een nieuwe baan

Juf Dianne neemt afscheid van de Windroos