Landelijke staking op 30 en 31 januari

  • Landelijke staking op 30 en 31 januari

Na lang twijfelen en dubben, omdat wij beseffen wat deze beslissing voor jullie als ouders betekent, hebben wij er toch voor gekozen om wederom mee te doen met de landelijke staking. Wij hopen dat u begrijpt dat wij ook op langere termijn het beste willen voor onze kinderen en vragen om uw begrip.
Op dit moment wordt het tekort aan leerkrachten ook merkbaar op onze school. Parttimers werken steeds meer om gaatjes te vullen en de vacature die uitstaat blijft tot nu toe open staan. Kortom, het lerarentekort raakt ook onze school steeds meer.

In deze informatiebrief geven wij meer informatie, deze brief heeft u ook apart gekregen via mail. 

Terug naar het overzicht

Vragenuurtje voor de ...

Vragenuurtje voor de bovenbouw in de Google Classroom

Vragen? Je kunt ze ons direct stellen!

School gesloten tot 6 april

School gesloten tot 6 april

Het coronavirus legt Nederland plat

Alle informatie over het ...

Alle informatie over het verkeersexamen op een rijtje

Binnenkort doen de kinderen van groep 7 het verkeersexamen. ...