Landelijke staking op 30 en 31 januari

  • Landelijke staking op 30 en 31 januari

Na lang twijfelen en dubben, omdat wij beseffen wat deze beslissing voor jullie als ouders betekent, hebben wij er toch voor gekozen om wederom mee te doen met de landelijke staking. Wij hopen dat u begrijpt dat wij ook op langere termijn het beste willen voor onze kinderen en vragen om uw begrip.
Op dit moment wordt het tekort aan leerkrachten ook merkbaar op onze school. Parttimers werken steeds meer om gaatjes te vullen en de vacature die uitstaat blijft tot nu toe open staan. Kortom, het lerarentekort raakt ook onze school steeds meer.

In deze informatiebrief geven wij meer informatie, deze brief heeft u ook apart gekregen via mail. 

Terug naar het overzicht

Juf Evy gaat voor een nieuwe ...

Juf Evy gaat voor een nieuwe uitdaging

Juf Evy neemt helaas afscheid

Invulling vervangingen

Invulling vervangingen

Goed nieuws!

Coronamaatregelen op onze ...

Coronamaatregelen op onze scholen

Coronamaatregelen op onze scholen