Kom jij ons team versterken?

  • Kom jij ons team versterken?

We zijn op zoek naar...
Een enthousiaste leerkracht! 
Voor vier dagen in de week. 

Kom jij lesgeven aan onze leerlingen? Op de Windroos komt een vacature voor 4 dagen per week vrij. Dé kans voor jou om eens op een andere manier met kinderen te werken en te leren. Bij ons op school werken wij namelijk met een ander concept. Waar het op neerkomt: wij doen het samen! Samen met alle leerlingen, verdeeld in de groepen 1 t/m 4 en 5 t/m 8, ontwikkelen wij ons.

De werkzaamheden voor deze 4 dagen zijn zowel in de onder als de bovenbouw. Het gaat vooral om het geven van kleuterinstructie en het begeleiden van verschillende werkplekken.

Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar een creatieve, flexibele, enthousiaste en doelgerichte collega die vertrouwen heeft in de kinderen, denkt in kansen, out-of-the-box kan en durft te denken, samen kan sparren over goed onderwijs, het leuk vindt om thematisch te werken, maar vooral samen met ons het beste wil voor onze leerlingen.

Ben je nieuwsgierig? Wij ontvangen graag je cv en motivatiebrief via PenO@skozok.nl vóór 1 februari 2020.
Contact: 
Neem een kijkje op onze website www.basisschooldewindroos.nl of neem contact op met de school: infodewindroos@skozok.nl
Karien Verhagen (bovenbouwcoördinator) kverhagen@skozok.nl
Linda Jansen (onderbouwcoördinator) ljansen@skozok.nl
John Kardol (directeur) jkardol@skozok.n

Terug naar het overzicht

Datum schoolfotograaf verzet

Datum schoolfotograaf verzet

De schoolfotograaf komt later in het jaar

Koningsspelen

Koningsspelen

Vrijdag 23 april

Op vakantie naar het ...

Op vakantie naar het buitenland in de meivakantie

Let op! Quarantaine maatregel van kracht.